استان گلستان، شهرک صنعتی گنبدکاووس

از شنبه تا پنجشنبه ( 8 صبح تا 16 عصر )

درباره ما

  1. صفحه اصلی
  2. درباره ما

درباره آق آلتین

شرکت آق آلتین شیمی اولین تولید کننده
مشتقات ید در خاورمیانه

شرکت آق آلتین شیمی اولین تولید کننده مشتقات یُد در کشور و حتی در خاورمیانه است که محصولات خود را با نام تجاری ثبت شده “آلتین” تولید می‌کند. با تلاش بخش تحقیق و توسعه شرکت، محصول یدات کلسیم منطبق بر استاندارد غذایی FCC نیز به محصولات اضافه گردید. این شرکت علاوه بر مشتقات دیگر یُد، نظیر یدید سدیم، یدید مس و یدید جیوه محصولات دیگری از جمله باریم کلراید نیز تولید می نماید که یک محصول کاملا وارداتی بوده است.

کیفیت بالای تولیدات

با توجه به طیف وسیع کاربرد محصولات این شرکت، این مواد تحت نظارت ارگانها و سازمان های مختلف دولتی مانند اداره استاندارد، بهداشت، سازمان غذا و دارو و دامپزشکی قرار داشته و نظارت مستمر بر کیفیت محصول وجود دارد.

حمایت از مصرف کنندگان داخلی

در راستای مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کنندگان این شرکت کالاهای خود را بطور تضمینی تحویل داده و در صورت عدم رضایت، مشتری میتواند کالا را عودت داده یا درخواست تعویض نماید. همچنین بخش کنترل کیفیت این شرکت همیشه آماده ارائه مشاوره رایگان در خصوص آنالیز محصولات و ارائه تست متد میباشد.

۰ +
سال تجربه
۰ +
تعداد مشتریان
۰
تعداد محصولات
۱۰ / ۰
میزان رضایت مشتریان

سخن مدیر عامل

با استعانت از پروردگار متعال، با بکارگیری تجربه و دانش و استفاده از تمام ظرفیت های موجود برآنیم تا با تلاش مستمر کیفیت محصولات را به منظور جلب رضایت مشتریان حفظ نموده، بهره‌وری را افزایش داده و در جهت دستیابی به دانش فنی محصولات جدید قدم برداریم. بخش صنعت محرک اصلی رشد، موفقیت و نوآوری کشورها محسوب می‌شود؛ بر همین اساس شرکت آق آلتین شیمی که مواد اولیه صنایع مهمی را تامین می‌نماید خود را ملزم به برآورده کردن نیاز مشتریان خود می‌داند.
دیدگاه مدیریت همواره بر آموزش نیروی انسانی جهت رشد و ارتقا دانش علمی و فنی کارکنان و ایجاد تیم تحقیق و توسعه فعال و همچنین فراهم نمودن محیط کاری مناسب و ایمن برای حفظ سلامت کارکنان بوده است.
موفقیت در دستیابی به اهداف مورد نظر در گروی همدلی و مشارکت فکری و اجرایی همکاران گرامی بوده و مدیریت شرکت نیز خود را متعهد به اجرا و فراهم نمودن زمینه های اثربخشی و بهبود مستمر مدیریت شرکت می‌داند.